Bianca
prodej stylového nábytku


Navigace:


Sedací soupravy

Všechny typy sestav jsou čalouněné ze všech stran, není tedy problém s umístěním v prostoru. U gobelínových a potahovin s většími vzory je u čalounění vždy velice pečlivě prostříhávána látka tak, aby byla dodržena estetičnost sedací sestavy a vzory (například květy) byly rozmístěny přesně doprostřed každého sedáku, područek atd. Rovněž se u sestav myslelo i na zdravé sezení. U všech typů sestav jsou opěrky zad anatomicky tvarované (bederní vystýlky). Anatomické tvarování může zákazník před výrobou vlastní sestavy ovlivnit, a to tak, aby bylo více či méně výrazné.

Z praktického hlediska je možno nabídnout zákazníkovi na područky (nejvíce citlivé místo) potahy na suchý zip, které je možno podle potřeby odejmout a vyprat. Všechny sedáky jsou taktéž na suchý zip. Tím je zabráněno volnému pohybu v prostoru. Všechny sedáky mají rovněž na spodní straně klasické zipy, díky kterým je možno potah sundat a prát.

Pokud nejsme schopni v potahových látkách uspokojit zákazníka, nabízíme zákazníkovi také možnost dodání vlastní potahové látky.

Související nabízené služby:


kategorie